O nas

nasz-plan

Nasz plan

wirtualnebiuro to usługa która istnieje na rynku już jakiś czas. Postanowiliśmy podzielić się naszą przestrzenią z innymi przedsiębiorcami, aby ułatwić im start w prowadzeniu własnego biznesu. Dodatkowo, mamy zamiar stworzyć nowe wirtualnebiura w innych miastach, tak, aby wszędzie przedsiębiorcy mogli z łatwością rozwijać swoje przedsiębiorstwa.

Dlaczego to robimy?

Przedsiębiorcy to grupa, która w najlepszy sposób pobudza rynek. Niestety koszt związany z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej jest niezwykle wysoki. Największym kosztem okazuje się najczęściej przestrzeń biurowa. Chcemy pomóc przedsiębiorcom oferując im prestiż własnego biura połączony z niskim kosztem utrzymania oraz pomocą naszych specjalistów. Dzięki nam będziesz miał dostęp do sali konferencyjnej przeznaczonej do spotkań z klientami lub współpracownikami.

dlaczego-to-robimy
witaj-w-przyszlosci

Witaj w przyszłości!

Pojęcie luksusu zmieniło się na przestrzeni lat. Obecnie najbardziej wartościową rzeczą, którą posiada człowiek jest czas. Praca jest ważna, ale ważne są również chwile, które spełniamy z rodziną, przyjaciółmi lub pielęgnując nasze zainteresowania. wirtualnebiuro to luksus czasu. Ograniczysz koszty związane z wynajmem biura, zarejestrujesz przedsiębiorstwo, ale będziesz mógł pracować z dowolnego miejsca na świecie. Nigdy nie musisz pokazać się osobiście w naszym biurze, wszystko prześlemy do Ciebie mailem.